Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVMRijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu) brengt regelmatig nieuwsberichten uit diverse onderzoeken, rapporten en andere publicaties.

Bent u journalist en wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

U kunt zich abonneren op RSS-Feeds. Zo wordt u actief op de hoogte gehouden van actuele berichten.

Persvoorlichters

Informatieverzoeken van journalisten verlopen via persvoorlichting. 

Harald Wychgel
COVID-19
030 - 274 3005
Email: harald.wychgel@rivm.nl

Jan Brouwer de Koning
Volksgezondheid en Zorg (tevens gedragsunit COVID-19)
Griepprik
030 - 274 4049
Email: jan.brouwer.de.koning@rivm.nl

Coen Berends
COVID-19
030 - 274 4791
Email: coen.berends@rivm.nl

Ron Beekman
Infectieziektebestrijding (m.u.v. COVID-19)
Volksgezondheid en Zorg

030 - 274 2238
Email: ron.beekman@rivm.nl

Ronald Kooren
Milieu en Veiligheid 
030 - 274 3993
Email: ronald.kooren@rivm.nl

Marah Michel 
COVID-19
030 - 274 2301
Email: marah.michel@rivm.nl

Geert Westerhuis 
COVID-19
030 - 274 2507
Email: geert.westerhuis@rivm.nl

U kunt ook het algemene nummer bellen 030 - 274 9111 of een email sturen naar:  persvoorlichting@rivm.nl

Bereikbaarheid buiten kantooruren?

De persvoorlichters van het RIVMRijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu zijn van maandag t/m vrijdag tussen 8.30-17.00 uur bereikbaar voor vragen van journalisten. Reguliere persvragen worden alleen opgepakt op bovengenoemde dagen en tijden. Buiten kantooruren is de dienstdoende persvoorlichter beschikbaar voor spoedeisende vragen. U kunt contact opnemen met de dienstdoende persvoorlichter via de meldkamer van het RIVM, telefoonnummer 030 - 274 9111.

Filmen en fotograferen?

Bent u fotograaf of journalist en wilt u foto's maken op het RIVM-terrein? Dan dient u vooraf toestemming te vragen via één van de persvoorlichters.