Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu) brengt regelmatig nieuwsberichten uit diverse onderzoeken, rapporten en andere publicaties.

Bent u journalist en wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

U kunt zich abonneren op RSS-Feeds. Zo wordt u actief op de hoogte gehouden van actuele berichten.

Persvoorlichters

Informatieverzoeken van journalisten verlopen via persvoorlichting. 

Vragen over COVID-19, infectieziektebestrijding

Harald Wychgel
030 - 274 3005
Email: harald.wychgel@rivm.nl
di-woe-don-vrij bereikbaar

Geert Westerhuis 
030 - 274 2507
Email: geert.westerhuis@rivm.nl
ma-di-woe-don bereikbaar

Vragen over COVID- 19, algemeen

Coen Berends
030 - 274 4791
Email: coen.berends@rivm.nl
ma-di-woe-don bereikbaar

Vragen over COVID-19, vaccinaties
Deze contactgegevens zijn bedoeld voor journalisten. 
Voor publieksvragen, bel 0800-1351.  

Roul Velleman
088 689 5541
Email: roul.velleman@rivm.nl
ma-di-woe-don bereikbaar

Volksgezondheid en Zorg (tevens gedragsunit COVID-19)

Jan Brouwer de Koning
030 - 274 4049
Email: jan.brouwer.de.koning@rivm.nl
ma-di-don-vrij bereikbaar

Infectieziektebestrijding (m.u.v. COVID-19),  Volksgezondheid en Zorg

Martijn van der Wind
030 - 274 2131
Email: martijn.van.der.wind@rivm.nl
ma-di-woe-don-vrij bereikbaar

Milieu en Veiligheid 

Ronald Kooren
030 - 274 3993
Email: ronald.kooren@rivm.nl
ma-di-woe-don-vrij bereikbaar

U kunt ook het algemene nummer bellen 030 - 274 9111 of een email sturen naar:  persvoorlichting@rivm.nl 

Bereikbaarheid buiten kantooruren?

De persvoorlichters van het RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu zijn van maandag t/m vrijdag tussen 8.30-17.00 uur bereikbaar voor vragen van journalisten. Reguliere persvragen worden alleen opgepakt op bovengenoemde dagen en tijden. Buiten kantooruren is de dienstdoende persvoorlichter beschikbaar voor spoedeisende vragen. U kunt contact opnemen met de dienstdoende persvoorlichter via de meldkamer van het RIVM, telefoonnummer 030 - 274 9111.

Filmen en fotograferen?

Bent u fotograaf of journalist en wilt u foto's maken op het RIVM-terrein? Dan dient u vooraf toestemming te vragen via één van de persvoorlichters.