Het RIVM en Wageningen Social & Economic Research werken samen in het LMM Landelijk Meetnet effecten Mestbeleid (Landelijk Meetnet effecten Mestbeleid). Wageningen Social & Economic Research selecteert de bedrijven en verzamelt gegevens over de landbouwpraktijk. Het RIVM monitort de waterkwaliteit op de bedrijven.  

Selecteren van de bedrijven

Wageningen Social & Economic Research selecteert en werft deelnemers voor het LMM.  Bedrijven worden geselecteerd op basis van grondsoortregio en bedrijfstype.

Gegevensverzameling landbouwpraktijk 

Hoe Wageningen Social & Economic Research gegevens verzamelt over de landbouwpraktijk leest u op het Bedrijveninformatienet.

Het meten van de waterkwaliteit 

Wat het meten van de waterkwaliteit op uw bedrijf inhoudt leest u in de folder Over het meten van de waterkwaliteit

Veelgestelde vragen van deelnemers

Niet gevonden wat u zocht? Op de pagina Vraag en antwoord LMM vindt u antwoorden op vragen van deelnemers.